Uwiecznione chwile na zdjęciach

Sówki dzielnie pracują podczas realizacji tematyki tygodnia „Chronimy przyrodę”. Duże brawa dla wszystkich dzieci i ich Rodziców.


Domowe Przedszkole Skrzacików 02.04.2020
Skrzaty przyłączyły się do obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. W ramach akcji „POLSKA NA NIEBIESKO” Skrzaciki wykonały niebieskie serduszka, aby okazać wsparcie dzieciom dotkniętym autyzmem.


Zajączki pilnie pracują w domu.


Prace dzieci z grupy Motylki- kalendarz pogody, ciekawe stwory, łapacze snów i inne prace wykonywane w domu .


Biedronki pracują w domu i wykonują pracę zgodnie z tematyką tygodnia.


Zgodnie z tematyką tygodnia Sówki wzbogacały wiedzę o Kosmosie.
Wykonały m.in piękne rakiety. Poznały też nową literę jaką jest F, f.


Delfinki ciężko pracują razem z rodzicami, zgodnie piorą i wieszają pranie, a także sprzątają i wykonują inne prace plastyczne w domu z pomocą rodziców.


Domowe Przedszkole Skrzacików 23-27.03.2020
Skrzaty w ramach tematyki tygodnia „Rosnę szybko, dużo wiem” oglądały kalendarze i utrwalały nazwy dni tygodnia, obserwowały wzrost rzeżuchy i szczypiorku, wykonywały zadania na karcie pracy oraz zrobiły pracę plastyczną – urodzinowy tort. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i przesłanie zdjęć!Motylki pracują w domu i wykonują pracę zgodnie z tematyką tygodnia. Powstają kalendarze pogody, kolaże z rewią mody,tęcza i inne ciekawe prace.


23-27.03.2020 -> Biedronki realizując temat „Wiosna zaraz tu przybędzie, kolorowo będzie wszędzie” świetnie się bawiły. Zapraszamy do obejrzenia fotografii:)


Nauka w domu – Motylki


Delfinki i ich prace plastyczne zgodne z tematyką zajęć tygodniowych.Misiaki pracują w domu. Zgodnie z tematyką tygodnia dzieci wykonują zadania – karty pracy. Doskonalą sprawność manualną i grafomotoryczną. Tworzą cudowne prace plastyczne.


Misiaki pracują w domu. Dzieci założyły hodowlę fasoli. Obserwują zmiany jakie zachodzą w wyglądzie nasion. Swoje spostrzeżenia zapisują z pomocą rodziców w dzienniczkach hodowli. Po powrocie do przedszkola fasola zostanie umieszczona w kąciku przyrody.