Kalendarz roku szkolnego i uroczystości

Harmonogram uroczystości przedszkolnych – rok szkolny 2017/2018

 

21.11.2017 Zajęcia dla dzieci ze wszystkich oddziałów z okazji Dnia Praw Dziecka
29.11.2017 spotkanie z Rodzicami – godzina 16.00 Dla Rodziców dzieci z oddziałów: „Misiaki”, „Motylki”, „Żabki”, „Skrzaty”, „Sówki”, „ Pszczółki”
29.11.2017 ( środa) spotkanie z Rodzicami – godzina 16.30 Dla Rodziców dzieci z oddziałów:„ Jeżyki”, „ Delfinki”, „Tygryski”, „ Biedronki”,  „Zajączki”
05.12.2017(wtorek) Spotkanie z Mikołajem – zdjęcia wykonywane przez Firmę Foto Gama dla dzieci, których Rodzice wyrazili zgodę na ich wykonywanie
08.12.2017(piątek) Impreza integracyjna dla dzieci z oddziałów integracyjnych i specjalnego oraz zaproszonych gości z okazji Europejskiego Tygodnia Autyzmu
14.12.2017- godzina 14.00 Spotkanie warsztatowe dla Rodziców i  dzieci objętych zajęciami z zakresu: wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i jego rodziny, rewalidacji, pomocy psychologiczno – pedagogicznej. Prowadzący spotkanie – terapeuci Integracji Sensorycznej: Joanna Holeczek i Grażyna Kumnacka
19.12.2017( wtorek) Przedszkolna Wigilijka dla wszystkich dzieci
18.01.2018(czwartek) Bal przebierańców dla dzieci z oddziałów: „Delfinki”, „Biedronki”, „Zajączki”, „Jeżyki”, „Skrzaty”, „Tygryski”
19.01.2018(piątek) Bal przebierańców dla dzieci z oddziałów: „Pszczółki”, „Sówki”, „Misiaki”, „Motylki”, „Żabki”
23.01.2018( wtorek) Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka – dzieci z oddziałów: „ Pszczółki”, „Motylki”, „Żabki”
24.01.2018( środa) Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka –  dzieci z oddziałów: „ Misiaki”, „Delfinki”, „Sówki”
25.01.2018( czwartek) Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka – dzieci z oddziałów: „ Jeżyki”, „Skrzaty”
26.01.2018(piątek) Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka – dzieci z oddziałów: „ Biedronki”, „Zajączki”, „Tygryski”
16.04.2018( poniedziałek) godzina 16.00 Spotkanie dla Rodziców dzieci 6-letnich z psychologiem Anną Kowalik z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej z Rudy Śląskiej oraz spotkanie z wychowawcami poszczególnych oddziałów dzieci 6-letnich w celu przekazania arkusza gotowości szkolnej

 

 

 

Lp.

Nazwa uroczystości

Osoba odpowiedzialna za realizację

 

Termin

Uwagi

 

1

 

Ogólnopolski Dzień przedszkolaka

 

Kominek Monika

Muzykant Katarzyna

 

 

20.09.2017

( środa)

 

 

2

 

Spotkanie z Ciocią Monią

 

Skutnik Katarzyna

Sega Irena

 

2 razy w roku

05.10.2017

 

3

 

Pasowanie na przedszkolaka – starszaka

 

Nauczycielki grup dzieci 6-letnich

 

X 2017

 

24.10.2017 godz. 9 00

„ Sówki”

25.10.2017 godz. 9 00

„Misiaki”

„Motylki”

„Żabki”

27.10.2017

godz. 9 00

„Pszczółki”

 

 

4

 

Spotkanie z policjantem

 

 

Zbytniewska Małgorzata

Skutnik Katarzyna

 

 

IX- X 2017

 

19.09.2017

 

5

Konkurs wiedzy

„ Bezpieczny przedszkolak”

Barszcz Iwona

Wyciślik Bożena

Starosta Małgorzata

X 2017

16.10.2017

 

6

 

Spotkanie z pracownikiem Straży Miejskiej

 

 

Zbytniewska Małgorzata

 

X 2017

18.09.2017

 

7

 

Uroczyste obchody praw dziecka

Wszyscy nauczyciele w poszczególnych oddziałach

21.11.2017

( wtorek)

 

8

 

Miedzyprzedszkolny Konkurs plastyczny „ Mój ulubiony bohater bajkowy”

 

 

Barszcz Iwona

Myller Wioleta

 

XI 2017

 

 

9

 

Spotkanie z górnikami

 

Nauczycielki poszczególnych oddziałów

 

04-08.12.2017

 

 

 

 

10

 

Europejski Tydzień Autyzmu

 

Dyrektor

Wicedyrektor Nauczycielki oddziałów integracyjnych i specjalnego

 

 

XII 2017

 

 

 

08.12.2017

 

11

 

Mikołaj

 

 

 

Dyrektor

Wicedyrektor

 

05.12.2017

Zdjęcia dla chętnych Rodziców wykonywane przez Firmę FOTO- GAMA

 

12

Poranek Wigilijny

 

Koj Maria

Pawlik Justyna

Dragon Dominika

Sega Irena

 

 

XII  2017

19.12.2017

 

13

 

 

Konkurs plastyczny dla dzieci niepełnosprawnych  „ Świąteczne inspiracje”

 

 

Kominek

Monika

Surdyk Małgorzata

 

XII 2018

 

 

14

Bal przebierańców

 

Nauczycielki poszczególnych oddziałów

 

 

18-19.01.2018

 

 

15

 

Dzień Babci i Dziadka

Nauczycielki poszczególnych oddziałów 

 

22-26.01.2018

 

 

16

Nauczyciele chorym dzieciom – Wizyta w szpitalu 

 

Barszcz Iwona

Myller Wioleta

Zbytniewska Małgorzata

Skutnik Katarzyna

 

 

I- II 2018

 

 

17

 

Powitanie wiosny

 

Nauczycielki poszczególnych oddziałów

 

 

 

III 2018

 

 

 

18

 

Międzyprzedszkolny konkurs recytatorski

” Bajki Brzechwy”

 

Myller Wioleta

Barszcz Iwona

Pawlik Justyna Hanusiak  Ewelina

 

 

III 2018

 

 

19

 

Poranek wielkanocny

 

 

 

Koj Maria

Pawlik Justyna

Dragon Dominika

Sega Irena

 

 

19-23.03.2018

 

 

 

 

20

 

Spotkanie ze strażakiem

 

 

Barszcz Iwona

Myller Wioleta

Surdyk Małgorzata

 

 

II połowa

V 2018

 

 

 

21

 

Dzień Matki- Dzień Ojca

 

 

Nauczycielki poszczególnych oddziałów dzieci

 

 

21-25.05.2018

 

 

22

Miedzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski dla dzieci niepełnosprawnych

 

Poloczek Sabina

Holeczek Joanna

V 2018

 

 

23

 

Dzień Dziecka oraz Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki, Ojca, Dziecka

 

Dyrektor

Wicedyrektor

Nauczycielki poszczególnych oddziałów

 

 

08.06.2018

(piątek)

 

 

 

 

24

 

Zakończenie roku szkolnego 6-latków

 

Nauczycielki poszczególnych oddziałów dzieci  6-letnich

 

 

15.06.2018

 

 

25

 

Wycieczki

 

Nauczycielki poszczególnych oddziałów

 

 

 

Rok szkolny 2017/2018

 

26

 

„ Zielona noc” dla dzieci kończących edukację w przedszkolu

 

 

Dyrektor

Wicedyrektor

Nauczycielki poszczególnych oddziałów

 

15.06.2018