Wsparcie dla dzieci, młodzieży i rodziców

wsparcie

 

Dzieci i młodzież, a także ich rodzice mają zapewnione wsparcie w formie bezpłatnej infolinii czynnej 7 dni w tygodniu. To Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12. Pod tym numerem telefonu młodzi ludzie, a także ich opiekunowie mogą otrzymać bezpłatne i profesjonalnie wsparcie psychologiczne.

 

Szczegóły na https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/realne-wsparcie-dla-dzieci-i-mlodziezy–dzieciecy-telefon-zaufania-rzecznika-praw-dziecka-800-12-12-12 oraz https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/pomoc-psychologiczno-pedagogiczna-dla-uczniow-i-rodzicow Polecamy również korzystanie z grup wsparcia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rudzie Śląskiej: https://ppprudaslaska.pl/

 

Masz problemy? Chcesz z kimś o tym porozmawiać? Zadzwoń na infolinię „Całodobową bezpłatną infolinię dla dzieci i młodzieży, rodziców oraz nauczycieli” i skorzystaj z pomocy. 

 

0 800 080 222 – konsultanci odpowiedzą na twoje pytania, doradzą, co możesz zrobić w swojej sytuacji. Nie musisz się przedstawiać, masz zapewnioną dyskrecję.

 

https://www.gov.pl/web/gov/telefon-zaufania-dla-dzieci-i-mlodziezy–infolinia

Skip to content