1,5% dla Naszego Przedszkola

 

Drodzy Rodzice! Nasi Przyjaciele!

Możemy wspólnie zrobić wiele dobrego dla naszych dzieci.

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU DLA PRZEDSZKOLA

serce

Kontynuujemy Naszą coroczną współpracę z Fundacją Studencką „Młodzi Młodym” w celu pozyskania 1,5 % dla naszego przedszkola
DRODZY RODZICE ORAZ PRZYJACIELE MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 47 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
Każdy z Was może wspomóc nasze przedszkole przekazując 1,5 % podatku na potrzeby naszej placówki. Potrzeby są ogromne. Chcielibyśmy, aby nasi wychowankowie spędzali czas w estetycznych, dobrze wyposażonych salach o co stale zabiegamy, dlatego uzyskaną kwotę przeznaczymy na zakup kolejnych pomocy dydaktycznych lub sprzętu i mebli do sal zajęć grupowych oraz indywidualnych.

Mamy nadzieję, że wesprzecie Państwo naszą inicjatywę. Z góry dziękujemy Wszystkim Ofiarodawcom, którzy przekażą 1,5 % na nasze przedszkole.

W JAKI SPOSÓB MOŻECIE PRZEKAZAĆ SWÓJ 1,5 % ?

W deklaracji PIT należy wpisać:
KRS: 0000270261
Cel szczegółowy 1,5 % : MP47 RUDA ŚLĄSKA 10141
WAŻNE !!!!!

Jeżeli chcecie Państwo, aby Wasze pieniądze wpłynęły i zostały przeznaczone na naszą placówkę to należy dokładnie wpisać cel szczegółowy, nic nie pomijając.

1,5 % PODATKU – 100% KORZYŚCI DLA DZIECI

 

 

DRODZY RODZICE I PRZYJACIELE NASZEGO PRZEDSZKOLA

Współpracując z Fundacją Studencką „Młodzi Młodym” w celu pozyskania 1% dla naszego przedszkola w rozliczeniu podatkowym za lata 2020 i 2021 dzięki Waszej hojności wpłynęło 994,41 zł

Za wyżej wymienioną kwotę pozyskaliśmy darowiznę rzeczową w postaci 6 szt tablic manipulacyjnych, które zawisną na korytarzach naszej placówki a przyczynią się do stymulowania zmysłów naszych wychowanków min. dotyku, wzroku i słuchu. Będą również rozwijać sprawność motoryczną przedszkolaków. Ponadto będą z nich korzystały także dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych uczęszczające na zajęcia rewalidacyjne i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka wykonując na nich różnorodne działania edukacyjne.

DZIĘKUJEMY!

 

DRODZY RODZICE NASZEGO PRZEDSZKOLA I OFIARODAWCY

Współpracując z Fundacją Studencką „Młodzi Młodym” w celu pozyskania 1,5% dla naszego przedszkola w rozliczeniu podatkowym za rok 2022 dzięki Waszej ofiarności wpłynęło 706,59 zł
Za wyżej wymienioną kwotę pozyskaliśmy darowiznę rzeczową w postaci : 2 zestawy mat edukacyjnych – „Ścieżka zdrowia” oraz „Zrób to co Ja”wraz kartami kalambury-ruch, a także kije do unihokeja z piłkami , które wykorzystywane będą na zajęciach ruchowych realizowanych we wszystkich grupach wiekowych i zabawach na świeżym powietrzu w ogrodzie przedszkolnym rozwijających sprawność fizyczną naszych przedszkolaków. Ponadto będą z nich korzystały także dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych uczęszczające na zajęcia rewalidacyjne i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

DZIĘKUJEMY!
Liczymy na Państwa życzliwość i zaangażowanie w kolejnych latach.

1,5% PODATKU – 100% KORZYŚCI DLA DZIECI

Skip to content