Ubezpieczenie dzieci

WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY UBEZPIECZENIA NNW

Szanowni Rodzice,

informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024, nasza placówka nie będzie organizować grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży, tzw. NNW szkolnego. Nie są nam jednak obojętne kwestie zapewnienia uczniom maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego informujemy, iż każdy rodzic ma możliwość indywidualnego ubezpieczenia NNW swoich dzieci.

https://szkola.compensa.pl

zaloguj się hasłem dedykowanym dla naszego przedszkola: 323704

Ponieważ ubezpieczenie to zawierane jest on-line, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Na portalu Bezpieczny.pl rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy można ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci. Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez rodzica.

UWAGA! Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od dnia następującego po dniu sporządzenia wniosku oraz opłacenia składki.

Dla naszej placówki został wyznaczony dedykowany Opiekun z ramienia Compensy który udzieli Państwu wszelkich informacji na temat oferty ubezpieczenia, pomoże w przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia oraz doradzi w przypadku konieczności zgłoszenia zdarzenia ubezpieczeniowego.

Do pobrania: Oferta

Kontakt do opiekuna dedykowanego dla przedszkola:
   

Józefiok Marzena

Tel. 600 424 471

Skip to content