Ubezpieczenie dzieci

 

WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY UBEZPIECZENIA NNW

Szanowni Rodzice,

informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023, nasza placówka nie będzie organizować grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży, tzw. NNW szkolnego. Nie są nam jednak obojętne kwestie zapewnienia uczniom maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego informujemy, iż każdy rodzic ma możliwość indywidualnego ubezpieczenia NNW swoich dzieci.

Otrzymaliśmy specjalny kod rabatowy 06405 dzięki któremu mają Państwo możliwość skorzystania z 10% rabatu przy zakupie ubezpieczenia NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-dzieci/06405

Ponieważ ubezpieczenie to zawierane jest on-line, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Na portalu Bezpieczny.pl rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy można ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci. Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez rodzica.

UWAGA! Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od dnia następującego po dniu sporządzenia wniosku oraz opłacenia składki.

Dla naszej placówki został wyznaczony dedykowany Opiekun z ramienia Bezpieczny.pl, który udzieli Państwu wszelkich informacji na temat oferty ubezpieczenia, pomoże w przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia oraz doradzi w przypadku konieczności zgłoszenia zdarzenia ubezpieczeniowego.

Do pobrania: Oferta

Kontakt do opiekuna dedykowanego dla przedszkola:
   

Tomasz Broda

Tel. 504 039 594

E-mail: tbroda@bezpieczny.pl

https://www.tomasz-broda.pl/

Skip to content